Co kupić siedmiolatkowi na urodziny? Przekonaj się!

Typowego siedmiolatka cechuje nieco inne zachowanie niż energicznego i pełnego wigoru sześciolatka. Dzieci w tym wieku często stają się introwertykami, unikają tłumu i wybierają zaciszne miejsca. Najlepiej takie, w których mogą zająć się ulubioną zabawą. Ten wiek cechuje zmienność nastrojów i skupienie na jednej czynności. Jednocześnie także chęć rozwijania pasji i podejmowania aktywności wymagających precyzji. Co kupić siedmiolatkowi na urodziny, by sprostać jego oczekiwaniom?

Co kupić siedmiolatkowi na urodziny? Nauka poprzez zabawę

Dziecko w wieku szkolnym codziennie uczy się nowych rzeczy. Mogą je one zarówno fascynować, jak i przerażać. Przyswajanie ogromu wiedzy i pozyskiwanie poszczególnych umiejętności wiąże się z dużym trudem. Maluch zdecydowanie musi podjąć takie wyzwanie! Postaraj się ułatwić mu to zadanie i zainwestuj w odpowiednią zabawkę. Najlepiej taką, która jednocześnie przekaże wartościową naukę. Takim artykułem okaże się zestaw Zig&Go. Dzięki niemu siedmiolatek pozna zasady akcji i reakcji w przystępny sposób. Budowanie torów i odkrywanie zależności pomiędzy akcesoriami to pakiet, który warto kupić siedmiolatkowi na urodziny.

Dla pracusiów i detalistów, czyli co warto kupić siedmiolatkowi na urodziny

Siedmiolatek jest zazwyczaj bardzo skupiony na wykonywanej czynności. Nie ma znaczenia, czy jest to wiązanie butów, wybieranie pietruszki z zupy czy konstruowanie skomplikowanej budowli z klocków. Pozwól mu skupiać się do woli, wykorzystując atrakcyjne gadżety. Możesz sięgnąć po klasyczną grę zręcznościową „Labirynt”, która stanowi świetną alternatywę dla elektronicznych zabawek. Szybko przekonasz się, że warto kupić siedmiolatkowi na urodziny również zestaw z serii „Zrób to sam”. Znajdziesz w nim ciekawe puzzle 3D, z których maluch może ułożyć czołg.

Co mogę kupić siedmiolatkowi na urodziny? Postaw na wzmocnienie relacji z dzieckiem

By zapobiec zamykającemu się w sobie dziecku, które izoluje się od dorosłych, warto zastanowić się nad atrakcjami, które wzmocnią Waszą więź. Gdy zaproponujesz wspólną zabawę, dziecko zyska poczucie bezpieczeństwa i pewność, że może polegać również na dorosłych. Zadbaj o aktywność siedmiolatka i kup mu w prezencie urodzinowym dysk frisbee. Możecie rzucać nim do woli! Wspólny ruch na świeżym powietrzu pozwoli Wam docenić wspólny czas. Dobrym pomysłem będzie również gra rodzinna „Dzieci kontra rodzice – kim będę?” Odpowiada się na wiele intrygujących pytań, zarówno ze strony dzieci, jak i rodziców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl