Garść pomysłów na to, co możesz kupić na roczek dla dziewczynki!

Maluch, który ukończył właśnie pierwszy rok swojego życia, cały czas uczy się nowych rzeczy, stale rozwijając swoje dotychczasowe umiejętności. Jest to czas stopniowego odrywania nóżek od powierzchni ziemi, dziecko próbuje stawiać pierwsze kroki, często zmienia pozycje z siedzącej na stojącą, coraz więcej przedmiotów wzbudza jego zainteresowanie. Dziewczynki wydają się być przodowniczkami w nabywaniu niektórych umiejętności, jednak nie jest to regułą. Kiedy szykujesz się na przyjęcie urodzinowe z okazji pierwszych urodzin, zastanawiasz się: co kupić na roczek dla dziewczynki? Jak wybrać tę jedną najlepszą rzecz spośród mnogości artykułów dostępnych na rynku?

Co kupić na roczek dla dziewczynki? Drewniane zabawki zawsze w cenie!

Istnieją zabawki, które mimo upływu lat są ponadczasowe – są nie do zdarcia, zawsze chętnie wybierane przez rodziców i ich pociechy i nieustannie przyciągające uwagę. Niewątpliwie drewniane zabawki należą do takich akcesoriów. Każdy produkt cechuje wysoka jakość wykonania i obecność niezbędnych atestów bezpieczeństwa, więc rodzice, kupując drewniane gadżety, mogą spać spokojnie. Co możesz wybrać na roczek dla dziewczynki? Świetnym pomysłem okaże się drewniana układanka w formie piramidy na paliku, czyli konstrukcja, którą mała badaczka świata może bez problemu wprawić w ruch. Innym wariantem będzie drewniane centrum muzyczne „Kura”, które pozwoli doskonalić umiejętności związane z kreowaniem dźwięków.

Postaw na akcesoria sensoryczne, czyli co warto kupić na roczek dla dziewczynki

Hitem wśród zabawek są artykuły sensoryczne, które pozytywnie wpływają na rozwój każdego malucha. Przedmioty tego rodzaju charakteryzują się intensywną i kontrastową kolorystyką, zróżnicowanymi kształtami i fakturami. Zabawki zazwyczaj wydają również dźwięki i emitują znajome sygnały. Co możesz kupić na roczek dla dziewczynki, która jest ciekawa świata i odczuwa go wszystkimi zmysłami? Dobrym rozwiązaniem okaże się miękkie autko sensoryczne z kotkiem, czyli zestaw złożony z autka i pasażera. Dzięki takim akcesoriom do zabawy usprawniane są procesy integracji sensorycznej dziecka.

Co możesz kupić na roczek? Dziewczynki uwielbiają książeczki!

Każda mała dziewczynka lubi oglądać rozmaite książeczki, a rodzice czytający dzieciom to najpiękniejszy obrazek na świecie! Co w takim razie warto kupić na roczek dla dziewczynki? Specjalnie dla najmłodszych wielbicieli literatury powstały książeczki z serii Pucio, które fascynują zarówno dzieci, jak i ich rodziców swoją przyjazną i ciepłą oprawą oraz tytułowym bohaterem, który razem z maluchami uczy się mówić i wykonywać podstawowe codzienne czynności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl