FUN TO LEARN - Liczby, PlayMais

Dostępność: brak towaru
Cena: 55,00 zł 55.00
ilość szt.

Opis

Seria przeznaczona dla mniejszych Kreatywnych Maluchów rozpoczynających zabawę z PlayMais.

Kszałtuje dwuwymiarowe postrzeganie przestrzeni. Oprócz wyciętej ciuchci z wagonikami, w której mieszczą się różne zwierzątka, do wyklejenia jest również 14 kart z motywami obok których umieszczone są cyferki których się uczymy. Pozostałe elementy wykorzystujemy do standardowej zabawy z PlayMais.

Nie trzeba kleju!!! ... wystarczy trochę wody i koniec z brudnymi dywanami i stołami.

Wyprodukowany w Niemczech ze skrobi kukurydzianej i barwników spożywczych. PlayMais jest ekologicznym materiałem kreatywnym, który gwarantuje świetną i przede wszystkim bezpieczną zabawę. Nie zawiera żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia. Nie istnieje też ryzyko zadławienia w wypadku przypadkowego połknięcia przez dziecko - PlayMais rozpuści się.

Wystarczy jedynie wilgotna ściereczka aby go ze sobą łączyć. Można go dowolnie kształtować dłońmi, ciąć nożykiem plastikowym, czy nożyczkami dla uzyskania bardziej szczegółowych detali. Jest plastyczny jak plastelina, kolorowy jak tęcza, bezpieczny i lekki jak chrupek.

Produkt zdobył wiele nagród i wyróżnień, m. in. elitarną nagrodę „Spiel gut” i ToyTalk.

PlayMais stymuluje wszechstronny rozwój dziecka m. in.:rozwój kreatywności i rozpoznawania kolorów, odkrywanie kształtów i formuje rozwój zmysłu dotyku i prawidłowych umiejętności motorycznych, rozwój osobowości, rozwój umiejętności interpersonalnych w grupach i rozwój wyobraźni przestrzennej i zdolności myślenia bez ram czasowych.

Świetne rezultaty podczas zajęć terapeutycznych oraz wspaniała integracja całej rodziny poprzez zabawę

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl