Sześcian Mądrali 1-2-3, Fat Brain Toys

Dostępność: brak towaru
Cena: 59,00 zł 59.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

Opis

Sześcian Mądrali 1-2-3 od malucha do geniusza.

Pierwsza łamigłówka, nie tylko dla malucha, sorter i gryzak w jednym. Cztery elementy, każdy o innym kształcie. Trzy bryły geometryczne, na których umieszczone są silikonowe cyferki i reprezentujące je liczba kropek, trzeba wpasować w odpowiedniej kolejności do ramy sześcianu. Nie zawiera BPA.

Małe paluszki dziecka pokochają naukę cyferek poprzez odkrywanie miękkich faktur oraz poznawanie nowych kształtów geometrycznych poprzez zabawę bryłami. A teraz... Gotowy na wyzwanie? Włóż cztery elementy w odpowiedniej kolejności aby złożyć idealną kostkę.

Sześcian Mądrali 1-2-3. Smarty Cube:

  • Łamigłówka dla maluszka do nauki pierwszych cyfr i kształtów.
  • Łamigłówka dla starszaka do rozwijania inteligencji.
  • Czterema elementami kostki można bawić się oddzielnie oraz na wyższym poziomie składając je w sześcian, który jest wspaniałą zabawką samą w sobie.
  • Rozwija umiejętności motoryczne oraz wizualno-przestrzenne, rozumowanie przestrzenne, rozwiązywanie problemów, uczenie numeryczne, uczenie się kształtów.
  • Innowacyjne podejście do klasycznej zabawy w sortowanie.
  • Silikonowe kropki i cyfry są miękkie - wykonane w 100% ze spożywczego, nie zawierającego BPA silikonu

Doskonałe do ząbkowania!

Elementy idealnie pasują do swojego miejsca, włożone w odpowiedniej kolejności stworzą idealną kostkę. Każda z brył ma silikonowy number po jednej stronie i reprezentującą go liczbę kropek, po drugiej stronie. Wysokiej jakości zabawka, stworzona z najlepszych materiałów aby była trwała i bezpieczna. Przeznaczony dla dzieci 2 lata +.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl