Pojazdy, układanki i nie tylko: co dać na prezent dla 6 latka?

Urodziny, Dzień Dziecka, Boże Narodzenie – te i wiele innych okazji można celebrować na wiele różnych sposobów! Te sytuacje tworzą jednak wiele pytań, na przykład: co na prezent dla 6 latka? Chłopcy w takim wieku to już zdecydowanie nie maluchy, ale powoli aspirujące do zerówki i szkoły poważni przyszli mężczyźni, aktywni i ciekawi świata! Uśmiech na twarzy z pewnością wywołają prezenty – my proponujemy kilka doskonałych inspiracji!

Tworzenie, które daje dużo satysfakcji: czołg zrób-to-sam

Niewielkie opakowanie kryje prezent dla 6 latka który zajmie go na długie godziny! Do złożenia czołgu 3D niepotrzebne są nożyczki ani klej, za to przydaje się skupienie i kreatywność. To zajęcie na kilka pasjonujących godzin, ale to nie koniec zabawy. Gotowy czołg jeździ dzięki zamontowanemu mechanizmowi co daje jeszcze więcej frajdy. Satysfakcja obdarowanego gwarantowana!

Zawsze ze sobą – magnetyczna gra podróżna

Sześciolatki mogą szybko się znudzić, dlatego w każdym miejscu przydaje się coś, co je zajmie. W podróży, w kolejce, w domu i na wakacjach świetnie sprawdzi się kompaktowa, magnetyczna gra podróżna. Elementy są ukryte w metalowym pudełku, które służy także jako plansza. Magnetyczne pionki się nie gubią! Na prezent dla 6 latka można podarować na przykład warcaby, młynek lub szubienicę.

Gra, która nigdy się nie znudzi – układanka Coggy

Fajne rzeczy mogą być rozwijające i taka właśnie jest układanka Coggy, która daje wiele możliwości zabawy. To świetny prezent dla 6 latka – świetnie wygląda, elementy z kółek zębatych są ze sobą połączone, dlatego nie ma obaw o zgubienie jednego z nich. Dołączone karty przedstawiają układ kół zębatych na czterech różnych poziomach trudności, dlatego Coggy jest doskonała i dla dzieci, i dla dorosłych. To świetna nauka koncentracji i logicznego, kreatywnego myślenia!

Atrakcyjna nauka i rozrywka – interaktywna książka i elektroniczny długopis

Co na prezent dla 6 latka? Trochę elektroniki nie zaszkodzi! W tym przypadku będzie to nauka przez inteligentną zabawę. Wystarczy sięgnąć po elektroniczny długopis, który umożliwia czytanie książeczek i odkrywanie ciekawostek na wybrany temat. Jest wiele książek z serii do wyboru, z pewnością dla każdego sześcioletniego chłopca znajdzie się taka, która go zainteresuje, np. atlas świata, dinozaury, zawód strażaka… Świat przyjemnej nauki czeka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl