PicnMix Gra Edukacyjna Skrzynki Warzywami

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 38,00 zł 38.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

Opis

PicnMix Gra Edukacyjna Skrzynki z Warzywami
Numer kat. 112013

Twoje dziecko zaczyna aktywnie odkrywać świat od momentu swego urodzenia, dociekliwy wiercipięta dąży do odkrywania wszystkiego, co się dzieje wokół niego, a Ty jesteś bardzo ważnym uczestnikiem tego porywającego procesu. Jednym z głównych sposobów poznania dla dziecka są gry.

Gra sprawia, że nauka staje się łatwa, porywająca i bardziej skuteczna – dzięki łatwo przyswajalnym nowym umiejętnościom oraz wiedzy przekazywanej przez rodzica, maluch wykonuje zadania, podyktowane przez grę. Gra pozwala nie tylko nabyć nowe umiejętności, ale i lepiej rozwinąć wrodzone zdolności dziecka. Reguły gry pozwalają delikatnie regulować zachowanie dzieci i budować ich interkcje między sobą i rodzicami. Finałem gry jest rozwiązanie postawionego zadania, które pozwala dzieciom odczuć uczucie moralnej satysfakcji i sukcesu.

Rodzice powinni pamiętać, że proces gry, bez względu na to, jak bardzo jest ciekawy, nie powinien przekraczać 10-15 minut, by aktywności dziecka nie spadła, a jego zainteresowanie zabawką nie osłabło.

Gra edukacyjna “ Skrzynki z Warzywami” pomoże Twojemu dziecku nauczyć się nazw warzyw, ich kolorów, kształtów i rozmiarów. Gra sprzyja wzbogaceniu słownictwa dziecka. Podczas gry dziecko uczy się porównywać i klasyfikować warzywa. Seria gier edukacyjnych TM Pic&Mix stymuluje rozwój myślenia, wyobraźni, uwagi, koordynacji i umiejętności motorycznych.

Krótki opis gry i zasad:
Gra „ Skrzynki z Warzywami” jest podzielona na dwa etapy. Pierwszym etapem jest sortowanie warzyw według kolorów: na 4 kartkach są przedstawione koszyki do zbierania warzyw o różnych kolorach. Do każdej skrzyni trzeba „włożyć” warzywa odpowiedniego koloru. Na drugim etapie uczymy się nazw warzyw i ich indywidualne cechy: na 3 kartkach jest narysowana taca i 2 talerzy: na jednym talerzu są jedynie zarysy warzyw o różnych kolorach, dziecko przymocowuje do pola gry warzywa o odpowiednim kolorze i kształcie. Na drugim polu są narysowane pokrojone warzywa na talerzu. Dziecko powinno przymocować do talerza warzywa, które są pokrojone. Trzecie pole – to taca, na której znajdują się dania, przygotowane z warzyw. Gracze powinni znaleźć i przypiąć do planszy warzywa, z których jest przygotowane to danie.

Wytyczne:
• Gra powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej (nadaje się zarówno do zajęć edukacyjnych w przedszkolu przeprowadzanych przez wychowawców, jak i do zabawy w domu pod opieką rodziców
• W trakcie gry należy chwalić dziecko za prawidłową odpowiedź.
• Długość gry zależy od zainteresowania i wytrwałości graczy.

Zestaw zawiera:
- 7 scenariuszy gry
- 7 plansz do gry
- 20 kolorowych elementów

„Na straganie w dzień targowy, takie słyszy się rozmowy” -  ten słynny wiersz Jana Brzechwy idealnie pasuje do edukacyjnej gry „Skrzynki z warzywami”. Twoje dziecko z pomocą kolorowych plansz przypominających skrzynki i talerze nauczy się nazw warzyw, ich kolorów, kształtów oraz rozmiarów. Dowie się jakie warzywo jest najsłodsze, które przypomina kwiat, a które można jeść na surowo. Od tej pory warzywa przed Twoim dzieckiem nie będą miały żadnych tajemnic.

Wymiary opakowania:
- długość 23,5 cm
- szerokość 16 cm
- wysokość 5 cm

Pic'n Mix to firma oferująca szereg gier edukacyjnych dla dzieci. Główną cechą produktów jest staranne wykonanie oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Gry są kolorowe, pobudzają wyobraźnię dziecka, stymulują rozwój myślenia a także uczą skupienia i uwagi.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl