PicnMix Gra Edukacyjna Ubieranki

Dostępność: brak towaru
Cena: 38,00 zł 38.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

Opis

PicnMix Gra Edukacyjna Ubieranki
Numer kat. 112003

Twoje dziecko zaczyna aktywnie odkrywać świat od momentu swego urodzenia, dociekliwy wiercipięta dąży do odkrywania wszystkiego, co się dzieje wokół niego, a Ty jesteś bardzo ważnym uczestnikiem tego porywającego procesu. Jednym z głównych sposobów poznania dla dziecka są gry.
Gra sprawia, że nauka staje się łatwa, porywająca i bardziej skuteczna – dzięki łatwo przyswajalnym nowym umiejętnościom oraz wiedzy przekazywanej przez rodzica, maluch wykonuje zadania, podyktowane przez grę. Gra pozwala nie tylko nabyć nowe umiejętności, ale i lepiej rozwinąć wrodzone zdolności dziecka. Reguły gry pozwalają delikatnie regulować zachowanie dzieci i budować ich interkcje między sobą i rodzicami. Finałem gry jest rozwiązanie postawionego zadania, które pozwala dzieciom odczuć uczucie moralnej satysfakcji i sukcesu.

Rodzice powinni pamiętać, że proces gry, bez względu na to, jak bardzo jest ciekawy, nie powinien przekraczać 10-15 minut, by aktywności dziecka nie spadła, a jego zainteresowanie zabawką nie osłabło.

Gra edukacyjna “Ubieranki” pomoże waszemu dziecku nauczyć się nazw przedmiotów, odzieży, a także dla której pogody są one przeznaczone. Gra sprzyja wzbogaceniu słownictwa dziecka. Seria gier edukacyjnych TM Pic’nMix stymuluje rozwój myślenia, wyobraźni, uwagi, koordynacji i małej motoryki.

Zestaw zawiera:
- 8 obrazków z lalkami
- 2 scenariusze gry
- 24 elementy odzieży
- instrukcję i opis gry

Krótki opis gry i zasad
Gra “Ubieranki” składa się z 2-ch pól gry, zdejmowanych elementów - przedmiotów odzieży i 8 kartek - wzorców. W tej grze są przedstawione po cztery komplety odzieży dla chłopaczka i dziewczynki (po dwa dla ciepłej pory roku i po dwa dla zimnej pory roku). “Ubrać” chłopca i dziewczynkę należy odpowiednio do wybranej kartki-wzorca. Elementy przyczepiamy do plansz za pomocą rzepów.

Rekomendacje metodyczne:
• Gra powinna być przeprowadzona pod nadzorem osoby dorosłej (pasuje do zajęć prowadzonych przez ekspertów w przedszkolu oraz do nauczania dzieci w domu);
• Imiona dla figurek chłopaczka i dziewczynki można wybrać według pragnienia dziecka.
• Na początkowym etapie gry zalecamy znajdować i naklejać oddzielne detale kostiumu. Później dziecko musi nauczyć się podbierać komplet odzieży całkiem samodzielnie;
• Pod czas gry chwalcie dziecko za prawidłową odpowiedź;
• Czas trwania gry zależy od zainteresowania i wytrwałości graczy.

Wymiary opakowania:
- długość 23,5 cm
- szerokość 16 cm
- wysokość 5 cm

Pic'n Mix to firma oferująca szereg gier edukacyjnych dla dzieci. Główną cechą produktów jest staranne wykonanie oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Gry są kolorowe, pobudzają wyobraźnię dziecka, stymulują rozwój myślenia a także uczą skupienia i uwagi.
 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl