PicnMix Gra Edukacyjna Wesołe Twarze

Dostępność: brak towaru
Cena: 38,00 zł 38.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

Opis

PicnMix Gra Edukacyjna Wesołe Twarze
Numer kat. 117001

Twoje dziecko zaczyna aktywnie odkrywać świat od momentu swego urodzenia, dociekliwy wiercipięta dąży do odkrywania wszystkiego, co się dzieje wokół niego, a Ty jesteś bardzo ważnym uczestnikiem tego porywającego procesu. Jednym z głównych sposobów poznania dla dziecka są gry.

Gra sprawia, że nauka staje się łatwa, porywająca i bardziej skuteczna – dzięki łatwo przyswajalnym nowym umiejętnościom oraz wiedzy przekazywanej przez rodzica, maluch wykonuje zadania, podyktowane przez grę. Gra pozwala nie tylko nabyć nowe umiejętności, ale i lepiej rozwinąć wrodzone zdolności dziecka. Reguły gry pozwalają delikatnie regulować zachowanie dzieci i budować ich interkcje między sobą i rodzicami. Finałem gry jest rozwiązanie postawionego zadania, które pozwala dzieciom odczuć uczucie moralnej satysfakcji i sukcesu.

Rodzice powinni pamiętać, że proces gry, bez względu na to, jak bardzo jest ciekawy, nie powinien przekraczać 10-15 minut, by aktywności dziecka nie spadła, a jego zainteresowanie zabawką nie osłabło.

Gra edukacyjna „Wesołe Twarze” nauczy dziecko widzieć i rozpoznawać różne uczucie i ich odcienie. Patrząc na obrazki , które przedstawiają twarze z wypisanymi na nich różnymi emocjami, dzieci zazwyczaj ograniczają się definicjami  "dobry-zły", "wesoły-smutny" . Związane jest to z ubogim słownictwem związanym ze sferą wyrażania uczuć, oraz tym, że dziecko nie potrafi okreslić niektórych emocji. Gra pomoże przetestować i nazwać emocje pojawiające się w różnych sytuacjach.

Krótki opis gry i zasad
Tu nauka odbywa się poprzez zabawę! Gra edukacyjna „Wesołe twarze” w ciekawy i przystępny sposób uczy dzieci rozpoznawania emocji oraz ich wyrażania. Każdą z wesołych twarzy dostępnych w zestawie dziecko samodzielnie ozdabia nakładając różne nosy, oczy czy usta, poznając przy tym różne twarze i wypisane na nich emocje od złości, podekscytowania, ciekawości po radość.

Gra jest zestawem twarzy-wzorców, na które można nakładać nosy, oczy, usta. Ogromna ilość kombinacji pozwala przekazać różne emocje.

Wytyczne
• Gra powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej (nadaje się zarówno do zajęć edukacyjnych w przedszkolu przeprowadzanych przez wychowawców, jak i do zabawy w domu pod opieką rodziców).
• Na początku gry zaleca się pokazać dziecku na przykładzie, jak trzeba łączyć kombinacje kolorowych fragmentów obrazu.
• Podczas gry należy chwalić dziecko za prawidłowe odpowiedzi.
• Długość gry zależy od zainteresowania i wytrwałości graczy.

Zestaw zawiera:
- 2 plansze do gry
- 16 kart z wzorami
- 4 scenariusze gry
- 58 kolorowych elementów
- instrukcję i opis gry

Wymiary opakowania:
- długość 23,5 cm
- szerokość 16 cm
- wysokość 5 cm

Pic'n Mix to firma oferująca szereg gier edukacyjnych dla dzieci. Główną cechą produktów jest staranne wykonanie oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Gry są kolorowe, pobudzają wyobraźnię dziecka, stymulują rozwój myślenia, a także uczą skupienia i uwagi.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl